top of page

Hizmetlerimiz

Ankara Yetkili Servis

- Çamaşır Makinesi 
- Buzdolabı 
- Bulaşık Makinesi
- Beyaz Eşya Servis

Ankara Genel Merkez 

Ankara Beyaz Eşya Servisi, başkentte beyaz eşya tamir ve bakımında öncü bir konumda bulunmaktadır. Uzman kadrosu ve geniş tecrübesiyle, hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz, buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, derin dondurucu gibi beyaz eşyaların tamir ve bakımını gerçekleştirmektedir. Düzenli bakım ve onarım hizmetleri ile cihazlarınızın performansını artırmak ve ömürlerini uzatmak konusunda destek sunmaktayız.

Ankara Beyaz Eşya Servisi, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla ön plana çıkmaktadır. Kullanılan yedek parçaların kalitesi ve tamir işlemlerine sağlanan bir yıl garanti, müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

Müşterilerimiz, 7/24 açık çağrı merkezimiz veya online randevu sistemimiz üzerinden hizmetlerimizden yararlanabilirler. Şirketimiz, müşteri odaklı yaklaşımıyla, güvenilir ve kaliteli beyaz eşya servisi konusunda öncü bir isimdir. Eşyalarınızın bakım ve tamir ihtiyaçları için Ankara Beyaz Eşya Servisi her zaman yanınızda.

bottom of page